Login Message (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Message
my: သတင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
