Login Message (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Roles
oc: Ròtles

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Status message
oc: Messatge d'estat
