Login Message (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Message
ro: Mesaj

en: Roles
ro: Roluri

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Status message
ro: Mesaj de stare
