Login Message (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Message
az: Mesaj

en: Roles
az: Rollar

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Status message
az: Status mesajı
