Login Message (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Message
bg: Съобщение

en: Roles
bg: Роли

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Status message
bg: Статус съобщение
