Login Message (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Message
cs: Zpráva

en: Roles
cs: Role

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
