Login Message (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Message
cy: Neges

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Error message
cy: Neges wall

en: User roles
cy: Swyddogaethau defnyddiwr

en: Status message
cy: Neges statws
