Login Message (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Message
da: Meddelelse

en: Roles
da: Roller

en: User role
da: Brugerrolle

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: User roles
da: Brugerroller

en: Status message
da: Statusmeddelelse
