Login Message (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Roles
de: Rollen

en: User role
de: Benutzerrolle

en: Message type
de: Nachrichtentyp

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: User roles
de: Benutzerrollen

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Login message
de: Anmeldenachricht
