Login Message (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Message
eu: Mezua

en: Roles
eu: Zereginak

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera
