Login Message (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Message
fi: Viesti

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Error message
fi: Virheviesti

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Status message
fi: Tilanneviesti
