Login Message (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: User role
fr: Rôle de l'utilisateur

en: Message type
fr: Type de message

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: User roles
fr: Rôles de l'utilisateur

en: Status message
fr: Message d'état
