Login Message (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Message
gl: Mensaxe

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
