Login Message (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
