Login Message (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Message
hi: संदेश

en: Roles
hi: भूमिका

en: User role
hi: उपयोगकर्ता भूमिका

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
