Login Message (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Message
hr: Poruka

en: Roles
hr: Uloge

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Status message
hr: Poruka statusa
