Login Message (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Message
it: Messaggio

en: Roles
it: Ruoli

en: User role
it: Ruolo utente

en: Message type
it: Tipo di messaggio

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: User roles
it: Ruoli utente

en: Status message
it: Messaggio di stato
