Login Message (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Message
jv: Pesen

en: Roles
jv: Parāgā

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Status message
jv: Status pesen
