Login Message (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Message
lv: Ziņojums

en: Roles
lv: Lomas

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
