Login Message (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Message
nl: Bericht

en: Roles
nl: Rollen

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Message type
nl: Berichttype

en: Error message
nl: Foutmelding

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Status message
nl: Statusbericht
