Login Message (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Roles
pl: Role

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Status message
pl: Komunikat
