Login Message (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Message
pt: Mensagem

en: Roles
pt: Papéis

en: User role
pt: Papel do usuário

en: Message type
pt: Tipo de mensagem

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: Status message
pt: Mensagem de status
