Login Message (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Message
ru: Сообщение

en: Roles
ru: Роли

en: User role
ru: Роль

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Status message
ru: Статус

en: Login message
ru: Сообщение при входе в систему
