Login Message (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Message
sk: Správa

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Message type
sk: Typ správy

en: Error message
sk: Chybová správa

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Status message
sk: Stavová správa
