Login Message (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Message
sr: Порука

en: Roles
sr: Улоге

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Status message
sr: Статусна порука
