Login Message (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Message
sv: Meddelande

en: Roles
sv: Roller

en: User role
sv: Användarroll

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: User roles
sv: Användarroller

en: Status message
sv: Statusmeddelande
