Login Message (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Message
te: సందేశం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
