Login Message (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Message
tr: İleti

en: Roles
tr: Roller

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Message type
tr: İleti türü

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Status message
tr: Durum mesajı
