Login Message (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Message
uk: Повідомлення

en: Roles
uk: Ролі

en: User role
uk: Роль користувача

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Login message
uk: Повідомлення входу
