Login Message (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Roles
vi: Vai trò

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
