Login Monitor (1.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: N/A
ast: N/D

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Permissions
ast: Permisos
