Login Monitor (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Permissions
cy: Hawliau
