Login Monitor (1.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: N/A
el: Μ/Δ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Permissions
el: Άδειες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: About
el: Περί
