Login Monitor (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Features
eo: Ecoj

en: Permissions
eo: Permesoj
