Login Monitor (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Role ID
et: Rolli ID

en: N/A
et: Puudub

en: 1 day
et: 1 päev

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Logout
et: Logi välja

en: Features
et: Omadused

en: Permissions
et: Õigused

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: About
et: Programmist

en: Logging settings
et: Logimise seaded
