Login Monitor (1.0.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email notifications
fa: اطلاع از طریق پست الکترونیکی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: N/A
fa: هیچ

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Logout
fa: خروج

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: About
fa: درباره
