Login Monitor (1.0.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: About
fi: Tietoja

en: Logging settings
fi: Logituksen asetukset
