Login Monitor (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
