Login Monitor (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Daily
is: Dagliga

en: Weekly
is: Vikuliga

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Other
is: Annað

en: IP Address
is: IP adressa

en: Permissions
is: Rættindi

en: About
is: Um
