Login Monitor (1.0.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Logout
ga: Logáil amach

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
