Login Monitor (1.0.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Role ID
gl: ID do rol

en: N/A
gl: N/D

en: 1 day
gl: 1 día

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Logout
gl: Saír

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Permissions
gl: Permisos

en: 1 week
gl: 1 semana

en: About
gl: Información
