Login Monitor (1.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Other
gu: અન્ય

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: About
gu: વિશે
