Login Monitor (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
