Login Monitor (1.0.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Email notifications
id: Email pemberitahuan

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Role ID
id: ID peran

en: N/A
id: T/T

en: 1 day
id: 1 hari

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Features
id: Fitur

en: Permissions
id: Kewenangan

en: 1 week
id: 1 minggu

en: About
id: Tentang

en: Logging settings
id: Pengaturan pencatatan
