Login Monitor (1.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Role ID
it: ID ruolo

en: N/A
it: N/D

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Email content
it: Contenuto dell'email

en: Logout
it: Esci

en: Features
it: Funzionalità

en: Permissions
it: Permessi

en: About
it: Informazioni
