Login Monitor (1.0.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Permissions
ka: უფლებები
