Login Monitor (1.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Other
kk: Басқа

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: 1 week
kk: @count апта
