Login Monitor (1.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Summary:
kn: ಸಾರಾಂಶ:
