Login Monitor (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: N/A
ku: نییە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە
