Login Monitor (1.0.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ
